Yellowbar seznamka

Yellowbar seznamka

Yellowbar je seznamkou, jejíž cílem je umožnit primárně nalezení partnera, se kterým bude možné prožít delší vztah. Samotná registrace je jednou z hlavních předností. Zatímco u řady jiných seznamek je třeba složitě vyplňovat osobnostní profil, tak na Yellowbar je registrace poměrně jednoduchá. Je rozdělena pouze do čtveřice jednotlivých kroků, během kterých se získají všechny potřebné informace, které se seznámení týkají.

Nejenom informace o vás jako osobě

Zajímavostí seznamky Yellowbar je také to, že se při seznamování nesoustředí výhradně jenom na konkrétní vlastnosti a také vzhled daných jedinců. Jako jedna z mála ví, že úspěch by měl být spojený i s dalšími věcmi, jako jsou třeba informace o zaměstnání, informace o zájmech a koníčcích, stejně jako nelze zapomínat ani na informace spojené s rodinným životem.

Hledání je hračkou

Základem je vyhledávání klasické, podle jasně definovaných parametrů. To dnes nabízí většina seznamek. Yellowbar je však unikátní v tom, že dokáže přinést i možnost takzvaného intuitivního hledání. To je založeno na vytvoření konkrétních filtrů, tedy určitých okruhů zájmů, které následně pomáhají hledat partnera nebo partnerku, který by danému okruhu vyhovoval.

Kdykoliv a kdekoliv

Jelikož se jedná o online seznamku, je pochopitelné, že se lze seznámit v podstatě kdykoliv, stejně jako odkudkoliv. A to nikoliv pouze prostřednictvím počítače, jelikož toho pravého, nebo tu pravou, je možné najít také skrze mobilní telefon, díky optimalizovanému zobrazení, vyhledávání a dalším vlastnostem.

Důraz na bezpečnost

Yellowbar se snaží chránit soukromí svých uživatelů. Jak proto, že veškerá komunikace probíhá zabezpečeně a také šifrovaně. Druhým důvodem je pokročilá kontrola, kdy se není třeba obávat zobrazování různých nevhodných a nevkusných fotografií. Nejde ale o jediné unikáty, jelikož kromě toho, že seznamka nepožaduje vaše osobní údaje, dochází také k tomu, že je možnost blokovat ty uživatele, kteří se chovají nevhodně.